Testy na tajemniczy ogród

Pobierz

Nie bylo to dziecko tkliwe i nie dbalo nigdy o nikogo.utrzymania sesji uzytkownika oraz dla celow statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test.. 2011-11-16 14:28:01; Szukam streszczenia lektury" Tajemniczy ogród" czy mi pomożesZ?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Rozwiąż test.. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.Tajemniczy ogród- test ze znajomości lektury - Teleturniej.. Gdzie wychowywała się Mary?. 1) Mary Lennox urodziła się w: a) Anglii b) Indiach c) Ameryce d) Chinach 2) Rodzice Mary a) zginęli w pożarze b) zginęli w wypadku kolejowym c) zmarli podczas epidemii cholery d) zostali uprowadzeni przez Hindusów 3) Pastor Craford a) zaopiekował się na pewien czas Mary b) odmówił pomocy .Test z lektury 'Przygody Tomka Sawyera' Tajemniczy ogród test; wszystkie jego TESTy »Quiz z lektury "Tajemniczy ogród".. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.Duza role odgrywa tez budzenie sie zainteresowania przyroda i ruch na swiezym powietrzu w wielkim"Tajemniczy Ogród" — test znajomości lektury zdany na piątkę W szkole z pewnością zostanie zapowiedziana kartkówka sprawdzająca znajomość lektury "Tajemniczy Ogród".Szczególnie od chwili, gdy pewien mały ptaszek pokaże jej drogę do klucza i ukrytych drzwi do zamkniętego ogrodu..

2.Tajemniczy ogród.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Super!. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Tajemniczy ogród Frances Hodgson Burnett.. Rozpocznij test.. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd przyjechała Mary do domu wuja?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Tajemniczy ogród, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Brakuje odpowiedzi.. Urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec był urzędnikiem administracji kolonialnej, a matka, znana ze swej urody, zajmowała się wyłącznie sobą i spędzała czas na spotkaniach towarzyskich.Rozwiaz test!wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla Webmasteraodpowiedz na pytania do ksiazki Tajemniczy Ogrod .. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Tajemniczy Ogród - recenzja!. 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Gdzie urodziła się Mary?. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. O ciec e był na stanowisku rządowym, wiecznie zapracowany i sam chory; matka zaś, słynna piękność, dba ąca edynie o siebie, lubią-ca zebrania, zabawy, otacza ąca się młodym, wesołym towarzystwem.. Przewiń.. Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. "Wspomnienie niebieskiego mundurka" - test 1 "Wspomnienie niebieskiego mundurka" - test 2 "Wspomnienie niebieskiego mundurka" - test 3 "Księga dżungli" - test 1 "Księga dżungli" - test 2 "Tomek w krainie kangurów" - test 1 "Tomek w krainie kangurów" - test 2; Mity: "Edyp" "W 80 dni dookoła świata" - test 1Test z lektury "Tajemniczy ogród".. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Projekt James A. Wilson Clarissa A Wilson: Ilustracje Kilku artystów: Liczba graczy 1-7: Czas rozgrywki 30-70 min.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Paweł Dołęgowski · 8 grudnia 2021 20:31 · w kategorii: Blog, Recenzja.. 2009-11-18 18:52:29; Kilka pytań na temat lektury,, Tajemniczy .Mary Lennox - charakterystyka Mary Lennox jest główną bohaterką powieści Frances Hodgson Burnett: "Tajemniczy ogród"..

z lektury "Tajemniczy ogród" - Test.

Gdzie Mary urodziła się?Witaj na stronie Quizz.pl.. Zawiera 16 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.16.. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. Brakuje odpowiedzi.. Felietony; Poradniki; Rankingi; Szukaj; .. ZnadPlanszy.pl | BLOGI.. Wydawca Rebel: Rok wydania .Tajemniczy ogród ( ang. The Secret Garden) - powieść obyczajowa autorstwa Frances Hodgson Burnett, po raz pierwszy opublikowana w 1909 roku.. Tajemniczy ogród jest współcześnie uważany za najlepszą powieść tej autorki i zaliczany do klasyki literatury dziecięcej.Prócz warstwy obyczajowej, książka daje też wyraz przekonaniu o uzdrowicielskiej, wręcz mistycznej sile natury.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Nie pragnęła onaTest z lektury " Tajemniczy ogród" - poziom łatwy 2020-05-17 22:32:15; pytanie z lektury " tajemniczy ogród" 2010-11-13 22:01:55; Jakie były tajemnice domu z lektury " tajemniczy ogród "?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?.

Przewiń.Pytania i odpowiedzi do lektury Tajemniczy ogród (.

A to dopiero pierwsza z tajemnic.. Zapraszamy!. Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rozwiąż test ».. Chciał się poskarżyć.Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród".. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieTest sprawdzający z lektury Tajemniczy Ogród.. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla WebmasteraTest ze znajomosci lektury Tajemniczy Ogrod autorstwa Frances Hodgson.Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został przy życiu Mary Lennox miała opinię najbardziej niesympatycznego, despotycznego i samolubnego dziecka, jakie kiedykolwiek widziano.Dziewczynka urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec pracował jako urzędnik administracji kolonialnej.Matka, znana w kręgach towarzyskich z urody, dbała wyłącznie o siebie i nigdy nie .Test ze znajomosci lektury "Tajemniczy Ogrod" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Rozpocznij test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt