Testy na karte rowerową brd do druku

Pobierz

Kliknij i przejdź.Test numer 1.. Zaś ci, którzy chcą przygotować się do egzaminu na kartę motorowerową, muszą opanować zagadnienia zawarte w zestawach na kartę rowerową i motorowerową (20 TESTÓW).. wg Fifikowalski334.. Test 1 Test 2 Test 3 Test 4 Test 5 Test 6 Test 7 Test 8 Test 9 Test 10 Odpowiedzi do testów Karta odpowiedzi1) droga z pierwszeństwem przejazdu a) b) c) d) e) f) 2) kto ma pierwszeństwo na drodze równorzędnej a) kto jedzie prosto b) ten który nie skręca c) kto jest z prawej strony d) kto jest z lewej strony e) większy samochód f) zawsze rowerzysta 3) co znaczy gdy policjant stoi na skrzyżowaniu przodem a) pierwszeństwo przejazdu b) nakaz skrętu w prawo …KARTA ROWEROWA-TESTY.. 4.Kierujący rowerem przed rozpoczęciem jazdy: a) powinien sprawdzić, czy poprawnie działa hamulec.. Na końcu poznasz swój wynik, oraz zobaczysz na które pytania Twoje .opiekunów na wydanie karty rowerowej 3 Wiadomości teoretyczne 4 Obsługa techniczna roweru 5 Umiejętności praktyczne z uwzględnieniem zasad ruchu drogowego 6 Pomoc przedlekarska Kartę rowerową wydano w szkole dnia .. DYREKTOR SZKOŁYSKRZYŻOWANIA - testy 1.. Rowerzyście podczas jazdy zabrania się: wyprzedzania samochodów.. Narysuj znaki: Ustąppierwszeństwa Droga z pierwszeństwem Zakaz ruchu Zakaz wjazdu przejazdu przejazdu 2.. Wybierz kolejność przejazdu na tym skrzyżowaniu..

Wybierz samochód rowerzysta.Zdaj na kartę rowerową!

W górnym menu znajdziesz wszystkie pytania poukładane w kategorie tematyczne - są to testy składające się z najwyżej kilkunastu pytań.. Karta rowerowa Test.. Test 25 Test na kartę rowerową generujący losowo 25 pytań z obszernej (liczącej prawie 300 pytań) bazy.. drogi podporządkowanej z drogą z pierwszeństwem.. Ominięcie przeszkody zastosowanie się do znaku "ustąp pierwszeństwa" i "stop" czy wykonanie przejazdu na kształt cyfry osiem to tylko kilka elementów, z którymi zmagali się uczniowie Szkoły Podstawowej TWP w .Na tym skrzyżowaniu: A : tramwaj przejedzie pierwszy, B : kolejność przejazdu to: 1,2,3, C : samochód nr 3 pojedzie jako drugi.SKRZYŻOWANIA DRÓG.. Wyprzedzanie jest zabronione na.Rozwiązujesz test nr 1 zaznaczając pole przy wybranej odpowiedzi.. Klasa 4 Klasa 5 Karta rowerowa Technika.. Każdy z testów zawiera 20 pytań i każde z tych pytań jest opatrzone ilustracją.. Odp.. Klasa 4 Technika Karta Rowerowa.. 2 - 4 i 2, 1, 3 c) Odp.. 1 - 4, 3 i 2, 1 b) Odp.. 5.Kierować .Testy na kartę .. Pytania rowerowe Test.. Rozpocznij quiz.Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6.. Zachowanie wobec pieszego.. Próg zaliczenia to 80%, czyli 20 poprawnych odpowiedzi.. Podczas jazdy rowerem zabrania się; spożywania posiłków.Uczniowie zainteresowani zdobyciem karty rowerowej powinni zapoznać się z zestawem 10 testów na kartę rowerową..

Klasa 4 Technika.Krótkie testy do nauki (po 6 pytań) Hulajnogi.

Sygnalizacja świetlna.. W każdym teście znajdziesz zestaw 25 pytań z zakresu BRD, w których musisz wskazać właściwą odpowiedź.Pewnie już wiesz, że znaków jest bardzo dużo, na szczęście nie wszystkie musisz poznać, żeby zdać na kartę rowerową.. 2) Jazda rowerzysty po chodniku jest:Interaktywny test, w którym wygenerowane losowo 25 pytań pozwolą Ci sprawdzić, czy znasz przepisy ruchu drogowego obowiązujące kandydatów na kartę rowerową.. Podaj kolejność przejazdu przez skrzyżowanie.. Wyposażenie roweru.. Dlatego każdy z testów jest niepowtarzalny.. Pierwszy przejedzie-.. Test nr 3.Znajdziesz tutaj aż tysiąc odnowionych i sprawdzonych pytań dla kandydata na kartę rowerową.. jazdy szybciej niż 40 km/godz.. Klasa 4 Klasa 5 Karta rowerowa Technika.Powrót na stronę szkoły Zestaw testów przygotowujących do egzaminu teoretycznego na kartę rowerowąKarta Rowerowa ( dla tych którzy nie zdali ) Koło fortuny.. Wybierz samochód rowerzysta.. test dla kandydatów na kartę rowerową na rok szkolny 2021/22Testy z przepisów ruchu drogowego (do nauki) - szkoła podstawowa.. Testy na kartę rowerową Testy po 25 pytań: NAJNOWSZA WERSJA TESTÓW Obok widzisz dzieciaka, który wybrał dla Ciebie test w zupełnie nowej postaci.. Zanim poznasz wynik testu, musisz odpowiedzieć na wszystkie 15 pytań..

Odpowiedz na pytania, a dowiesz się, czy zdasz na kartę rowerową!

Pytania rowerowe Test.. Kiedy już uznasz, że potrafisz, albo chcesz po prostu spróbować swoich sił, to kliknij na przycisk poniżej.TEST SPRAWDZAJĄCY NA KARTĘ ROWEROWĄ Przygotowany przez Ilonę Biedak na podstawie ustawy "Prawo o ruchu drogowym" IMIĘ I NAZWISKO KLASA ILOŚĆ ZDOBYTYCH PUNKTÓW 1.. Próg zaliczenia testu wynosi 80%, czas na rozwiązanie to 20 minut.. Przepisy ogólne.Zachęcamy do zapoznania się z relacją z egzaminu na kartę rowerową dla uczniów Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie.. Czasem pytania zawierają aż cztery odpowiedzi do wyboru, ale pamiętaj, że są to testy jednokrotnego wyboru.Testy REKLAMY Wybierz sobie jeden z testów, i. do dzieła!. wg Informatyka502.. Po to, by Twoja nauka była łatwiejsza dokonałem ich podziału na poszczególne grupy różniące się między sobą zarówno kształtem, kolorem jak i przeznaczeniem na drodze.1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący, który dojeżdża do skrzyżowania, w pierwszej kolejności stosuje się do a) znaków drogowych b) sygnałów nadawanych przez kierującego ruchem policjanta c) sygnałów .Testy na kartę Zanim zdobędziesz kartę rowerową, musisz wykazać się wiedzą praktyczną - tutaj masz okazję..

Karta rowerowa uprawnia do kierowania (Zaznacz prawidłowe)Testy na kartę rowerową.

wg Informatyka502.. Zakaz skrętu w prawo może być wyrażony znakiem:11. .. Drukuj Znajdziesz tutaj testy z różnych etapów Turnieju BRD; Etap wojewódzki - Skawina rok 2010; Etap powiatowy - Zielonki 2011; Etap wojewódzki - Mszana Górna 2011; Etap powiatowy - Bibice 2012; .. znalazłeś jakiś .. Karta rowerowa Test.. Szablon do pisania testów z wiedzy - szkoła podstawowa aktualizacja marzec 2016.. Przejeżdżanie obok pojazdu lub innego uczestnika ruchu, który porusza się w tym samym kierunku co my to: Wybierz omijanie wymijanie wyprzedzanie.. Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: 8. jazdy obok innego rowerzysty.. c) na specjalnie przystosowanym siodełku.. Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.. Klasa 4 Klasa 5 Karta rowerowa.. Przejeżdżanie obok nie poruszającego się pojazdu, przeszkody lub innego uczestnika ruchu to: Wybierz omijanie wymijanie wyprzedzanie.. Wymagane wyposażenie roweru to:----3. b) może jechać bez uprzedniego sprawdzenia stanu technicznego pojazdu.. c) powinien sprawdzić ustawienie lusterka bocznego.. Żeby przejść do kolejnego pytania, kliknij przycisk "Zapisz".. Pierwszeństwo przejazdu.. a) Odp.. wg Fifikowalski334.. REKLAMY.. Pierwsza pomoc.. 1) Kierującemu rowerem zabrania się: wyprzedzać inne pojazdy, ciągnąć za sobą osobę na wrotkach, sankach lub łyżwach, jechać w kolumnie rowerowej.. 3 - pojazd z nr 2 skręcając w lewo włącza się do ruchu 54.. W takiej sytuacji: a) Odp.. Zmaczki • 5 lat temu • #kartarowerowa #motoryzacja #przetrwanie #rower..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt