Wiersze urodzinowe dla siostry

Pobierz

O czym myślisz, o czym marzysz Niech Ci w życiu się przydarzy!. W dniu urodzin dużo szczęścia i radości wszystkiego najlepszegow dniu urodzin Tobie, Siostrzyczko, życzę.. Niech los Ci zawsze sprzyja, A co złe niech Cię omija.. Z okazji Twojego święta: Dużo zdrowia i radości.. Niech odejdą precz gorycze Z głębi serca Tobie życzę.. Wszystkiego najlepszego z okazji … urodzin kochanej siostrze życzy…Dec 17, 2020Z okazji urodzin życzę Ci droga siostro, abyś była szczęśliwa i spełniła swoje marzenia Kochana siostrzyczko, życzę Ci uśmiechu na twarzy, radości i odwagi w podejmowaniu wyzwań Droga siostro, dziś są Twoje urodziny, dlatego chcę życzyć Ci wiary w siebie, radości i poczucia spełnieniaSiostra jest jedną z najbliższych i najważniejszych osób w naszym życiu.. Kochana, by uśmiech i radość każdego dnia w sercu Twym gościł,Z okazji urodzin składa siostra.. Dziękuję Ci za Twoją siostrzaną miłość i życzę,May 9, 2022"kochana siostro, życzę ci: prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, miejsca w księdze rekordów guinnessa, niewieszającego się …Z okazji urodzin składa siostra Żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat!.

Dla kochanej siostry zawsze czas będzie!

Nasz repertuar od miłości, wiersze przetarg na dziarski, optymistycznymi hasłami, autor tych linii są czasami znany poeta, ale także nieznanych autorów.. Siostrzyczko dziś kolejny mija rok.. W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil.Życzenia urodzinowe dla siostry Siostrzyczko, dziś kolejny mija rok, nowy etap, nowy krok, lecz nie żałuj tych swych lat, bo przed Tobą cały świat.. Bo na siostrze mocno mi zależy wiec w ważnych chwilach być obok należy.. Silę ducha, myśli, nógBądź tak miła, mądra i piękna W Twoje urodziny, moja Siostro, chcę ci powiedzieć kilka ważnych słów: bądź miła, mądra i piękna.. W dniu urodzin życzę dużo szczęścia, radości, Zdrowia, sukcesu i prawdziwej miłości!. Ciesz się z życia i śmiej bez powodu, Niech nigdy w Twoim życiu nie będzie za dużo smutku i chłodu.. Wszystko, co piękne i wymarzone, niech w Twym życiu będzie spełnione.. Bukiet najserdeczniejszych życzeń Ci śle:radości z każdego dnia,uśmiechu i szczęścia,oraz wszelkiej pomyślności.. Wszystkiego najlepszego, moja Gwiazdo!. W dzień urodzin naszej siostry musimy koniecznie pamiętać, aby złożyć życzenia urodzinowe dla siostry, to jaką formę wybierzemy .Życzenia urodzinowe dla siostry..

Wszystko, co tylko radością zwie się,Życzenia urodzinowe dla siostry.

Uśmiechu by przeganiał zmartwienia.W dzień urodzin naszej siostry musimy koniecznie pamiętać, aby złożyć życzenia urodzinowe dla siostry, to jaką formę wybierzemy, jest już mniej ważne, najważniejsza jest pamięć o niej.. Dziś życzenia Ci składamy, otwarte serca na dłoni mamy, życząc Ci dużo wiary w siebie, cudnego blasku gwiazd na niebie, dużo zdrowia i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości.W tej kategorii znajdziesz wiele powiedzeń i wierszy dla sióstr w każdym wieku.. Przyjeżdżaj częściej, bądź kochana i pamiętaj, że masz ludzi, którzy Cię cenią i uwielbiają.. Najszczersze życzenia, marzeń spełnieniaw dniu urodzin Tobie, Siostrzyczko, życzę.. Pomocną dłoń dają bliźniemu.. Silę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg!. -- Żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat!. Jesteś najwspanialszym darem, jaki dostałam od rodziców, najwierniejszą przyjaciółką, najlepszą towarzyszką i cierpliwą powierniczką największych sekretów.. Naprawdę Cię doceniam i kocham!W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia..

Zdawkowe ...Twoje życzenia urodzinowe dla twojej siostry też powinny być wyjątkowe!

Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości najważniejszych osób w Twoim życiu.W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.. Wzruszające życzenia na urodziny dla przyjaciółki i mamy.. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe, niech szybko minie.. *** Niech Pan Bóg dobrze się Tobą opiekuje, niech reszta świata na Tobie się wzoruje,Today1 day agoOczywiście inne życzenia składamy dzieciom, inne przyjaciołom, a całkiem inne rodzicom i osobom starszym.. Dziś życzenia Ci składamy, otwarte serca na dłoni mamy, życząc Ci dużo wiary w siebie, cudnego blasku gwiazd na niebie, dużo zdrowia i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości.. -- Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość..

Liczyć na mnie możesz w każdym momencie, Dla kochanej siostry zawsze czas będzie.

To juz kolejne Twe urodziny które wspólnie obchodzimy.. Przedstawiamy w tym miejscu naszym zdaniem życzenia które każdej siostrze przypadną do gustu, a to jakie życzenia dla siostry spośród przedstawionych niżej wybierzesz zależy już tylko od .Piękne życzenia urodzinowe dla siostry zakonnej Wiara i miłość - one wszystkie trudy wynagradzają, to one przetrwać w ciężkich momentach pomagają.. Choćby z tych względów jej urodziny są niezwykle istotną, ale i doskonałą okazją, aby przypomnieć siostrze, ile dla nas znaczy.. Dużo słodkości, szczęścia w miłości, Samych luksusów, milion całusów.. Niechaj młodość w duszy wre, Ogrzewając życie Twe!. Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości najważniejszych osób w Twoim życiu.Droga Siostro, dziś kolejny mija rok, nowy etap, nowy krok, lecz nie żałuj tych swych lat, bo przed Tobą cały świat.. Niech miłość zawsze w Twoim sercu gości!. Dlatego życzymy, by wiary i Bożej miłości nigdy Ci nie brakowało, by uśmiech i zadowolenie nigdy Cię nie opuszczało!. Bardzo wzruszające życzenia urodzinowe dla córki na 18 i siostry dla żony i mamy dla taty i cioci dla kolegi i mężczyzny dla niego i przyjaciela.. To często pierwsza przyjaciółka i powierniczka naszych tajemnic, wie o nas zwykle, jeśli nie wszystko, to na pewno bardzo dużo, czasami więcej nawet od rodziców.. Takie linie mogą być nieczynne lub tradycyjne.. Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij I rozkosznie zawsze śnij!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt