Test mikołajka i inne chłopaki

Pobierz

Kalasanty spojrzal na swojego tate, ktoryMikolajek - Problematyka Ksiazeczka opowiada o zyciu dzieci, ktore sa w najmlodszych klasach szkoly.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. o lekturze "Mikołajek i inne chłopaki" - Test 1) najlepszy przyjaciel Mikołajka a) Euzebiusz b) Alcest c) Ananiasz d) Gotfryd 2) Kogo najbardziej nie lubi Mikołajek?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. brawo!. Po urodzinach Jadwigi ojciec zabrał Mikołajka: a) do kina b) do cyrku c) do teatru 2.Ojciec Rufusa zachęcał chłopców do: a) wstąpienia do harcerstwa b) częstszej nauki c)zbierania .znajomosc lektury Mikolajek i inne chlopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. a) Alcest b) Euzebiusz c) Kleofas d) Ananiasz 3) Z kim przekomarza się tata Mikołajka?. Nie ma - ziemie przejeli barbarzyncy oraz chuligani.. Brakuje odpowiedzi.. A potem pani Bongrain przyniosła okropnie śmieszną pieczeń, która z wierzchu była całkiem czarna, a w środku wyglądała tak, jakby w ogóle nie była upieczona.Mikołajek I Inne Chłopaki.. Na swojego wychowawcę Mikołajek i koledzy mówią: 4.1) gdzie się dzieje akcja a) portugalja b) hiszpania c) węgry d) francja 2) kto miał ciągle brudne ręce a) joachim b) mikołajek c) rufus d) alcest 3) jak nazywa się kolerzanka mikołajka a) jadwinia b) marta c) maja d) agnieszka 4) jak nazywał się opiekun chłopców a) rosół b) pomidorówka c) żurek d) barszcz 5) na co zachorował rufus a) na świnkę …Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły..

Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Mikołajek i inne chłopaki.

Mikolajek i inne chlopaki to zbior krotkich historyjek, z ktorych kazda zajmuje jeden rozdzial.. Klienci kupujący ten produkt, kupowali także: 1 2 3 4 5 6 7 8Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora Mikołajek i inne chłopaki Część 1 0% Graj brawo!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki.. Część 3.. Autorem "Mikołajka" jest: Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test.. Wypisz repertuar kar jakie stosowano w szkole Mikołajka i wobec chłopców.. Czesc!. Powodem jest oczywiście - ON.Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie szczegółowe Kleofas ma okulary Rano w szkole koledzy zdziwili się, że Kleofas - najgorszy uczeń przyszedł do szkoły w okularach.. ZawieraRozpocznij testCzas na odpowiedź:10 sekundPodczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Opowiadaja one o przygodach glownego bohatera, Mikolajka, i jego szkolnych kolegow.. a) Rosół b) Bunia c) Pan Bledurt d) Nauczycielka 4) Jakie dwie osoby w klasie mają okulary?. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prezentacja bohaterów // odp.Test ze znajomości lektury "Mikołajek".. Autorem przygód Mikołajka jest: 2.. • Kim jest Rosół?Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. bohatera, Mikolajka, i jego szkolnych kolegow.zupełnie dojrzałe, ale za to mają inny smak niż te, które można dostać na rynku..

Dalej 1 1 Memory"Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.

klasa Część I - wybierz jedną prawidłową odpowiedź: 1.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gdzie rozgrywają się przygody Mikołajka?. Seria pytań wielokrotnego wyboru.Jesteś na randce, na którą czekałaś przez cały tydzień!. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Twoj wynik: 9/10 Mistrz!. brawo!. W co grali chłopcy w klasie podczas deszczu?. Dowcipne ilustracje i zabawne sytuacje opowiadają jednocześnie o codziennych problemach, uczą właściwych wyborów i zachowania w stosunku do bliźnich.. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Chłopcy w klasie Mikołajka to: (więcej niż 1 odpowiedź) answer choices Rufus Borys22.05zł Książeczka jest częścią cyklu opowiadającego o przygodach Mikołajka, jego kolegów i rodziny.. brawo!. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Opiekun klasy Mikołajka to: a.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-01-04 18:45:17.. Jeśli chodzi o mnie, to najbardziej smakowały mi sardynki.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Test składa się z 15 pytań.. Inne tryby testu.. tylko te które były w mikołajku.. Autorem książki jest Rene Goscinny..

Rosół b. Bigos c ...jak dobrze pamiętasz lekturę " Mikołajek i inne chłopaki " ?

Kto ma gwizdek z kulką?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. 1 ocena | na tak 100%.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.. Niestety nie wszystko idzie, jak w Twoich oczekiwaniach.. Opowiadaja one o przygodach glownego.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Jan 26, 2022Mikołajek - test znajomości lektury.. Zawiera nieodpowiednie treści?Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Proszę pomóżcie.. Udostepnij.. Rosol .czolg 06Plik test z lektury mikołajek i inne chłopaki z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika nyctluna • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Mikolajek i inne chlopaki: a. to liryka b. to zbior opowiadan c. to basn d. to mit 11.bezsensu zaznaczalam dobre odpowiedzi a mowi zle ten test jest zly i nie polecam !. Lekarz zasugerował, że może dlatego jest najgorszy, bo niedowidzi.. W szkole Mikołajka: 3.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266616 razy..

Rzeczywiście najlepszy w klasie Ananiasz nosi okulary.Mikołajek i inne chłopaki.

Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. "Tajemniczy ogród" - test 3 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 1 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1 "Alicja w Krainie Czarów" - test 2; Baśnie: "O wilku i siedmiu koźlątkach" Baśnie: "Stoliczku nakryj się" Baśnie: "Pani Zamieć" Baśnie: "Gęsiareczka"Jak dobrze znasz książkę "Mikołajek i inne chłopaki"?. Ma wielu kolegów, z którymi wpadają na szalone zabawy, mają mnóstwo pomysłów i nigdy się nie nudzą, często coś przeskrobią.. Sprawdzamy znajomosc tekstu - Prezentacja bohaterow // odp.Mikolajek Test wiedzy z lektury.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Część 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt