Jak udostępnić zdjęcie na instagramie na story

Pobierz

Krok 5.Znajdź wcześniejsze wspomnienia w zakładce Aktywność na Instagramie Jak publikować wspomnienia na Instagram Story.. Stuknij w przycisk "papierowy samolot" znajdujący się pod postem.. Po prawej stronie na górze (zobacz, gdzie tego szukać na poniższym zdjęciu) kliknij w ikonkę "Toggle device toolbar".. Historie mają 24 godziny - po tym są usuwane z Twojego profilu.. Spowoduje to uruchomienie menu "Udostępnij".. W tym korku możesz wysłać post swojemu znajomemu lub udostępnić go w swojej relacji.Krok 1. ale jeśli zmienisz jedno w podświetlenie, pozostanie w twoim profilu, dopóki go nie usuniesz.. Stuknij w "Dodaj post do swojej historii".Nie przerażaj się!. Wybierz jedną z nich i zainstaluj w telefonie/tablecie.. W tym artykule dowiesz się, jak udostępnić zdjęcie na Instagram Story.Udostępnianie posta na Instagramie swojemu Instagram Story jest łatwe w porównaniu do udostępniania go w swoim kanale.. Aby opublikować wspomnienie, Stuknij przycisk "Udostępnij" obok wspomnienia.Dec 21, 2020jak zapewne wiesz, historie na instagramie znikają po 24 godzinach.. Pojawi Ci się okienko do edycji InstaStories.. Pojawi się ona na górze ekranu, obok pozostałych ikon.. Powinny pojawić się dostępne aplikacje.. Dodawanie zdjęć na Instagram przez komputer.. Oct 6, 2020Instagram Story to jeden ze sposobów udostępniania zdjęći filmy do obserwujących na Instagramie..

Uruchom aplikację Instagram i znajdź post, który chcesz udostępnić.

( ja wybrałam Regrann i jest całkiem ok) Krok 4.. Kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu, przeglądając Instagram przez przeglądarkę na PC i wybierz ostatnią opcję z listy - zbadaj [1] (lub Ctrl+Shift+I ).. Być może nie wszystkie są ci znane.. to świetny sposób, aby dać swoim obserwatorom lepszy wgląd w to, kim jesteś lub o co chodzi w twojej firmie.Wystarczy, że klikniemy "udostępnij odpowiedź", dodamy tło w postaci zdjęcia (przesuwając palcem w górę).. Naciśnij narzędzie do pisania.Dec 17, 2021Jul 19, 2021Instagram ma wiele tajemnic.. Otwórz po zainstalowaniu i wybierz jedną z dostępnych opcji.. Po kliknięciu w "samolocik", klikamy w "Dodaj post do swojej relacji" i konkretne zdjęcie, od razu wskakuje nam do kreatora relacji.Jan 18, 2022Apr 28, 2022Kiedy w oko wpadnie Ci jakiś post i chciałbyś go udostępnić wystarczy, że klikniesz w ikonkę papierowego samolocika.. Użytkownicy OS X wywołują ikonkę skrótem klawiszowym: Cmd + Shift + M.Instagram niestety kwestii tej nie ułatwia O ile posta z Instagrama jesteśmy w stanie udostępnić na swoim story bez problemu: Klikamy w trzecią ikonkę z lewej, zaraz pod zdjęciem (samolocik)..

Wróć do taśmy, wybierz zdjęcie lub wideo za pomocą ikony aparatu w lewym górnym rogu.

Następnie postępuj na jeden z 2 sposobów.. Kliknij 3 kropki w prawym górnym rogu, a następnie - na "Kopiuj adres URL".. W polu wyszukiwania wpisz np "repost for instagram".. Mamy również możliwość obracania, skalowania i przesuwania tejże naklejki.Dla każdego musisz otworzyć aplikację, zalogować się i przejść do interesującego profilu.. Jest to możliwe w kilku prostych krokach: Po włączeniu narzędzia Story na Instagramie i zrobieniu lub dodaniu zdjęcia, zobaczysz ikonę linku.. Krok 3.. Teraz powinieneś po prawej stronie zobaczyć okno narzędzi dla programistów.. Teraz przełącz tryb na mobilny, klikając ikonę przedstawiającą telefon i tablet [2] (lub Ctrl+Shift+M ).Mar 31, 2021Dziękuję za obejrzenie filmu pozdrawiam Uwaga odświeżony poradnik już na kanale zapraszam link: #instagram #instastory #p.. Możesz zapobiec zniknięciu historii, udostępniając je.. Nadal uważam, że nauczysz się bardzo szybko jak dodać zdjęcia do relacji lub story na Instagram z komputera.. Następnie ustawiamy odpowiedź w wybranym miejscu i robimy screena (tak jak pisałam wyżej!).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt