Napisz po niemiecku co robiłeś wczoraj

Pobierz

Polish Zwróćcie uwagę, to co teraz robimy jest zmuszaniem ludzi do nauki matematyki.. Jeżeli zatem rozmawiasz z przyjaciółmi lub piszesz zwykłego maila - sięgniesz po Perfekt; Różnica regionalna.. Zapraszam serdecznie na kolejną lekcję z cyklu Ich spreche Deutsch - Przydatne zwroty - czas wolny.. 15 pkt za rozwiązanie + 8 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2017 (20:43) - przydatność: 82% - głosów: 16 Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Perfekt używa się w "normalnym" życiu, na co dzień.. Takie znaczenie (pieprzyć się) ma też czasownik nageln, trafiłem na niego kiedyś w książce "Crazy" (autor Benjamin Lebert).. Polish I nawet w takiej chwili nie chciał, żeby mu pokazywać co właściwie robi.. Z kolei na południu Niemiec popularniejszy będzie Perfekt.Napisz 10 zdań w czasie Perfekt - co robiłeś wczoraj ?. jadłam śniadanie, poszłam do szkoły, zjadłam obiad, czytałam książkę, odrobiłam lekcje, grałam na komputerze, grałam w karty, oglądałam film, ugotowałam coś, poszłam spać.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.1.. jemandem einen blasen - robić komuś loda, laskę Sie bläst mir .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. [j.niemiecki].. Niemiecki .. PROSZĘ O POMOC .. Polish Wszyscy zaczynają robi ć, co tylko chcą .Przykłady użycia - "" napisz ..

open_in ...10 zdań po niemiecku - co robiłeś wczoraj.

wczoraj /ˈfʧ̑ɔraj/ rzeczownik, przysłówek r. nijaki gramatyka .. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.. po niemiecku.. Polecam przy okazji.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Ale moim argumentem jest, że jeżeli chcesz rozumieć globalną wioskę prawdopodobnie dobrze jest odkryć co ich pasjonuje, co ich bawi, co robią w wolnym czasie.. Co robiłeś wczoraj?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20 Napisz 5 zdań co robiłaś/eś wczoraj -po angielsku 2011-12-27 13:17:24 Załóż nowy klubPrzykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". Przytłumaczyć i jakoś sklecić jakoś [dodać danach itp.] 10 zdań.. 2010-05-07 15:50:27; Napisz 5 zdań co robiłaś /eś wczoraj-po angielsku 2011-12-27 13:17:24; Napisz po niemiecku co robiłaś wczoraj;) 2011-03-23 18:16:06; Co robiłaś wczoraj przez czały dzień?. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". Co robisz w wolnym czasie?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Co robiliście wczoraj i przedwczoraj?.

pl. ... Co robiłeś wczoraj?

Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Napisz 7 zdań po niemiecku co robiłeś wczoraj Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. - napisz w czasie przeszłym Perfect.. open_in .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Tłumaczenie słowa 'Co robiłeś wczoraj?'. Wczoraj mieliśmy wrażenie, że rynek ożywia się nieco, lecz raczej w okolicach 1,00 EUR.co robisz?. Zdania mają odpowiadać na pytanie "Co wczoraj robiłeś" i mają być w pierwszej osobie.Napisz 5 zdań o tym co robiłaś na długi weekend w czasie Past Continous?. Podobne pytania.. po niemiecku .. 0 0 Odpowiedz.. Übung 1 .wczoraj po niemiecku .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. co robisz, kochasiu?. przypominam o zasadach czasu przeszłego 0 ocen | na tak 0%.. Co robiłeś wczoraj?. proste zdania w czasie przeszłym perfekt, typu: wczoraj wstałam o 10.. itp. z góry dziękuję :)Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 10 zdań o tym co robiłeś wczoraj po niemieckuNapisz 10 zdań po Niemiecku w czasie prateritum co robiłeś wczoraj..

... Co robiłeś wczoraj?

Co robisz?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Napisz.. po niemiecku.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. co robisz?. od Isia12384 3 tygodnie temuNapisz po niemiecku co robiłeś wczoraj.. po niemiecku.. ;p 2010-12-05 09:10:44; Co robiłeś /aś wczoraj wieczorem?. Co robiłeś wczoraj?. po niemiecku.. (niemiecki) Poproszę o 8 zdań, w czasie Preteritum z czasownikami regularnymi i nieregularnymi po niemiecku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Niemiecki .. - rozwiązanie zadania .. Co robiłeś wczoraj przez cały dzień .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 2012-07-18 12:42:39; Co .Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". Proszę szybko pomóżcie na jutro to mam 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.1.2018 (20:56) - przydatność: 67% - głosów: 6Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt ..

Co robiłeś wczoraj?

Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. napisz .. Proszę o szybką odpowiedź!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt