Zwiedzanie wirtualne zamku królewskiego w warszawie

Pobierz

(zestawy słuchawkowe) Cena usługi przewodnickiej: 200,00 zł (w j. polskim) + 50,00 zł (organizacja zwiedzania .Wirtualne zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie 16 maja 2020 r., godz. 19.00 Szanowni Państwo, tegoroczna edycja Nocy Muzeów w Zamku Królewskim w Warszawie, będzie miała oprawę wyjątkową: wirtualne oprowadzanie to nasza edukacyjna nowość!. Zamek Królewski w Warszawie: Pokój Sypialny.. O Desco da parto ze sceną prezentacji Juliuszowi Cezarowi głowy Pompejusza opowie dr Mikołaj Baliszewski Wykonawcy: Ensemble Mare Nostrum pod kierunkiem Andrea de Carlo Silvia Frigato - sopran Federico Fiorio - tenor Masashi .Bilety i informacje o wystawie: Wirtualne zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie 31.12.2020 - Online, Internet.. .Galeria Wettynów Nowa ekspozycja stała dostępna od 26 kwietnia 2022 r. "Za króla Sasa jedz, pij i popuszczaj pasa" - zwykła mawiać polska szlachta, z sentymentem odnosząc się do popularnego mitu na temat okresu rządów drugiego z królów elekcyjnych z dynastii Wettynów.. .Angelica Kauffman - Kornelia, matka Grakchów Pokaz obrazu w ramach cyklu Arcydzieła na Zamku.. Trasa Królewska: Apartament Wielki i Królewski, Galeria Lanckorońskich - Obrazy Rembrandta.. Entuzjazmu tego nie podzielali historiografowie, kojarzący epokę saską przede wszystkim z postępującym .May 12, 202226 czerwca (niedziela) 2022 r. Sala Wielka godz. 18.45 Kup bilet Koncert poprzedzi krótka prezentacja nowego nabytku malarskiego Zamku Królewskiego w Warszawie..

Powroty 2021- Wirtualne zwiedzanie wystawy.

+ 5,00 zł/os.. Zarezerwuj prywatną pieszą wycieczkę z przewodnikiem po warszawskiej Starówce z biletami do Zamku Królewskiego w cenie.. Spacery wirtualne po muzeach, webinaria, historyczna debata, ponad 500 wirtualnych lekcji dla szkół, historia na wesoło dla dzieci to tylko kilka z wielu atrakcji, które zostały przygotowane na listopad przez najsłynniejsze muzea w Polsce.Zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie Zwiedzanie Zamku Królewskiego z przewodnikiem Pierwotnie siedziba - gród książąt mazowieckich, oficjalną rezydencją królewską stał się Zamek za czasów króla Zygmunta III Wazy.Tajemnice królewskich koron, Dominika Jackowiak II.. Zamek Królewski w Warszawie: Sala Canaletta.. Jego wykonanie zlecił przebywający podczas .Zwiedzanie Trasy Zamkowej obejmuje wizytę w Galerii Lanckorońskich, Galerii Malarstwa, Rzeźby i Sztuki Zdobniczej, Bibliotece Królewskiej, Apartamencie Wielkim i Królewskim, Galerii Czterech Pór Roku, Salach Sejmowych, Pokojach Królewiczowskich (z obrazami Jana Matejki) oraz w Gabinecie Numizmatycznym i Mieszkaniu Stefana Żeromskiego.Nov 23, [email protected] Łazienki Królewskie @Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum, Zamek Królewski na Wawelu, Zamek Królewski w Sandomierzu oraz Muzeum Zamkowe w Malborkuza.Feb 7, 2022Przewodnik po Zamku Królewskim w Warszawie oprowadza grupę w przeciągu - ok. 1,5 godziny..

Wirtualne zwiedzanie wystaw: Polskie elity a upadek Rzeczypospolitej.

Prosta rzecz Nowoczesne wnętrza.Zwiedzających w ramach grup oprowadzanych przez przewodnika obowiązuje korzystanie z zestawów słuchawkowych GTS.. Pasjonaci historii i eksperci naukowi Zamku zaproszą Państwa na spacer po królewskich salach,May 14, 2021Zamek Królewski w Warszawie i Stare Miasto podkreśla prywatną wycieczkę.. Zamek Królewski w Warszawie: Sala Rycerska.Zwiedzaj wirtualnie - Zamek Królewski na Wawelu Zwiedzaj wirtualnie Wszystkie arrasy króla.. Zamek Królewski w Warszawie jest dostępny zawsze i dla wszystkich.. Wystawa w stulecie urodzin Jana Pawła IIZamek Królewski w Warszawie: Sala Rady.. Liczba osób w grupie: max.. 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Traktat ryski - odzyskane dziedzictwo Arcydzieła z Watykanu.. Ceny biletów i godziny otwarcia - Zamek Królewski ZOBACZ RÓWNIEŻ:Zamek Królewski jest nieczynny w poniedziałki w okresie zimowym (1.10 - 30.04) Czas zwiedzania: 60'-90'.. Pobierz Menu Kalendarium Polecamy Blog Festiwale FAQ O aplikacji .. 2020-12-31 00:00:00 2020-12-31 00:00:00 Europe/London Wirtualne zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie /evt/ Online Going.. Bezpłatne anulowanie.Oct 13, 2021Zamek Królewski w Warszawie: wtorek - niedziela: 10.00 - 17.00 (ostatnie wejście o godz. 16.00) w poniedziałki - Zamek zamknięty..

Pobierz Menu Kalendarium Polecamy Blog Festiwale FAQ O aplikacji ... 2020-12-31 00:00:00 2020-12-31 00:00:00 Europe/London Wirtualne zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie /evt/ Online Going.

Zwiedzanie z przewodnikiem lub audioprzewodnikiem możliwe jest tylko na dwóch trasach zwiedzania: na Trasie Królewskiej i w Pałacu Pod Blachą.. Zamek Królewski w Warszawie: Sala Gwardii Koronnej.. 30 osób) Grupy zorganizowane w Zamku poza biletami wstępu są zobowiązane zakupić również zestawy słuchawkowe.. Zamek Królewski w Warszawie: Garderoba Króla.. Można używać własnych zestawów słuchawskowych GTS.__________________________________________________________ wirtualne zwiedzanie królewskie skarby znane i nieznane - odkryjmy razem będzie poświęcone: 6 listopada zamkowi królewskiemu w warszawie 9.Jan 13, 2021Wycieczka po Zamku Królewskim - Wirtualne zwiedzanie wnętrz Zamku Królewskiego w Warszawie.. Zamek Królewski można również zwiedzać samodzielnie lub przy pomocy audioprzewodników.. Sale Zamku i Kolekcja Lanckorońskich Wędrówka po salach ekspozycyjnych, "zbliżenie się" do każdego z 87 obrazów z kolekcji Wawel.. Od 8 marca 2022 r. Antyszambra Pokaz włączony w Trasę Królewską .. CENY BILETÓW: Trasa Królewska i Galeria Obrazów: normalny 30 zł *, ulgowy 20 zł *.. Zamek Królewski w Warszawie: Pokój Marmurowy.. Zapraszamy do korzystania z oferty online.. 30 (większe grupy dzielone są na podgrupy) Cena biletu ulgowego: 15,00 zł/os.. Zobacz główne atrakcje i odwiedź wnętrza Bazyliki Archikatedralnej i kościoła św. Anny..

Zobacz jak tu pięknie - wirtualne zwiedzanie z Adamem Ferency Znany polski aktor, zaprezentuje w cyklu filmów najważniejsze zabytki Zamku Królewskiego w Warszawie: obrazy, rzeźby, meble, porcelanę.

Obraz Angeliki Kauffman, słynnej artystki doby klasycyzmu, to jedno z najważniejszych płócien epoki i niezwykle cenny owoc polskiego mecenatu czas ó w I Rzeczypospolitej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt