Akt oddania się matce bożej

Pobierz

Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam.. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości.. i wszystkie sprawy, które każdego dnia.. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości.. Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.. Matko Boża, Niepokalana Maryjo!. Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko, czym jestem i co posiadam.. Akt Zawierzenia Matce Bożej Królowej Polski.. Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewole miłości.Chcemy stać się budowniczymi pokoju w rodzinie, parafii, Ojczyźnie i świecie.. Ochotnym serce oddaję się Tobie w niewolę miłości.1 day ago2 days agoAkt oddania Matce Bożej Jasna Góra, 4 czerwca 1979 Wielka Boga?Człowieka Matko, najświętsza dziewico i Pani Jasnogórska?. Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam.. Wielka Boga-Człowieka Matko, Niepokalana Dziewico Maryjo, Matko Kościoła i Królowo Polski, Matko naszego zawierzenia!Matko Boża, Niepokalana Maryjo!. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w macierzyńską niewolę miłości..

Akt oddania się Matce Bożej.

Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam.Akt oddania się Matce Bożej Matko Boża, Niepokalana Maryjo!. Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.. w modlitwie różańcowej polecam Bogu.. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości.. Bogarodzico Dziewico, Maryjo, Królowo Polski i Królowo Różańca Świętego!. Oddaję Ci siebie, moje modlitwy i prace, radości i cierpienia.Akt Oddania Akt Oddania się Matce Bożej Składa każdy członek w momecie przyjęcia do Stowarzyszenia.. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką.Akt oddania się Matce Bożej.. Przyjmij, nasza Matko i Królowo Polski, ten akt zawierzenia.. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości.. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi .Mar 23, 2022AKT OSOBISTEGO ODDANIA SIĘ MATCE BOSKIEJ Matko Boża, Niepokalana Maryjo!. Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko, czym jestem i co posiadam.. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną2 days ago Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości.Jun 16, 2022Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją..

Akt osobistego oddania się Matce Bożej Matko Boża, Niepokalana Maryjo!

Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko, czym jestem i co posiadam.. Wyrzekam się na zawsze grzechu, szatana i wszystkich jego dzieł.Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej.. Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, Radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam.. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu,Akt osobistego oddania się Matce Bożej | Żywy Różaniec.. Tymi słowami wielekroć razy biskupi polscy na Jasnej Górze przemawiali do Ciebie, przynosząc w sercach doświadczenia i troski, radości i bóle, a nade wszystko wiarę, nadzieję i miłość swych Rodaków.Akt oddania Matce Bożej.. Matko Boża, Niepokalana Maryjo!. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości.. Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją..

Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludziAkt oddania się Matce Bożej.

Matko Boża, Niepokalana Maryjo!. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy .Akt oddania się Matce Bożej.. Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam.. Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.. Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.Akt oddania się Matce Bożej Tekst: Stefan Kardynał Wyszyński Matko Boża, Niepokalana Maryjo!. Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam.. Oddaję Ci siebie, moje modlitwy i prace, radości i cierpienia.. Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko, czym jestem i co posiadam.. Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i pracy, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam.. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości.. Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.. Matko Boża, Niepokalana Maryjo!. Oddaję Ci moją obecność w Żywym Różańcu.. przez .Sep 7, 2021AKT ODDANIA POLSKI W MACIERZYŃSKĄ NIEWOLĘ MARYI, MATCE KOŚCIOŁA, ZA WOLNOŚĆ KOŚCIOŁA CHRYSTUSOWEGO JASNA GÓRA, 3 MAJA 1966 R. Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Ojcze Pana naszego Jezusa Chrystusa, którego dałeś światu za sprawą Ducha Świętego, przez Maryję, służebnicę Twoją, Bogurodzicę Dziewicę, Matkę Boga i Kościoła!Jun 13, 2022Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej Członków Żywego Różańca By Redakcja Miesięcznika Różaniec styczeń 2022 Bogarodzico Dziewico, Maryjo, Królowo Polski i Królowo Różańca Świętego!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt