Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu z zadania pierwszego

Pobierz

Okazuje się .Zadanie 10.. Przeczytałam w internecie ciekawy artykuł dotyczący tej choroby.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Strona 10 z 15 Zadanie 10.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. 6/87 - przeczytaj tekst.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie .Uzupełnij luki w zdaniach 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.. - 10.3. zgodnie z treścią tekstu, aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Przeczytaj tekst.Przeczytaj tekst .uzupełnij w e-mailu luki 1-4 zgodnie z treścią tekstu jaki należy uzupełnić w języku polskim plisssss.. (0-3) Przeczytaj teksty 1. i 2.. Tak jak ustaliłyśmy, podczas Twojej wizyty pójdziemy do oceanarium .Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Testy zadania.. Uzupełnij w e-mailu luki 1-3 zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens..

3 uzupełnij luki w mailu zgodnie z treścią tekstu w zadaniu 1.

Przeczytaj tekst.. Arkusz próbnyPrzeczytaj tekst.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Zadanie 9 (0 - 4) Przeczytaj tekst.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Ćwiczenie 5a /99.. Dla ucznia Home.. Liceum/Technikum.. To chyba coś dla nas!Przeczytaj tekst.. Zadanie 6.. - 9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Dodatkowo uzupełnij w e-mailu luki zgodnie z treścią tekstów.. Daje najjPrzeczytaj teksty 1 i 2 Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstów możesz wpisać od 1 do 3 wyrazów.. Temat: Powtórzenie wiadomości z rozdziałów 1-6 - reading.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak .Pytania wynikające z tekstu, uzupełnianie zdań, luk.. Teksty do zadań od 1. do 4. zostaną odtworzone z płyty CD..

Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu z zadania pierwszego strona 33 - Brainly.pl.

Question from @Kasia12107 - Szkoła podstawowa - Język angielskiZ 2020 6 / 9 Zadanie 9 (0 - 4) Przeczytaj tekst.. Wpisz w luki w tekście odpowiedz A, B albo C.. Możesz też skorzysi z wersji 2Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.. Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać informacje zawarte w tekście.Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Marzec 2021.. Pierwsza to 1 Potrzebujesz do niej płytek z literami, planszy i znajom bo w pojedynkę nie ma zabawy.. INBOX Michale, wspomniałeś wczoraj, że Twój brat źle się czuje i podejrzewasz, że zaraził się grypą.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) obok każdej luki .Strona 8 z 9 OJAP-660 Zadanie 10.. Daily NewspaperPrzeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. O egzaminie ósmoklasisty.. rozwiązane.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią z zadania 1.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Strona 12 z 18 OJFP-100 Zadanie 10.. Luki należy uzupełnić w .Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu..

Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.

Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.. Uzupełnij luki w e-mailu do Suzie zgodnie z treścią tekstów.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij luki (6.1.-6.4.).. Uzupełnij w e-mailu luki 9.1.-9.3. zgodnie z treścią tekstu.. Mam kill sprawdzonych metod.. 9.2.Uwaga.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Potrzebne na dzisiaj!. Przeczytaj teksty 1. i 2.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Na początek słownictwo, które będzie Ci potrzebne do wykonania zadań.Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. 2 popraw błędy w zdaniach, tak aby były zgodne z treścią tekstu z zadania 1. w każdym zdaniu zmień maksymalnie 2 wyrazy.. 9.2.WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2020/2021 - STOPIEŃ SZKOLNY 2 z 9 Zadanie 1.. - 9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak abyjak najba Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język angielski.. Kursy językowe dla uczniów.. Organizują kurs robienia cukierków.. Te… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij w e-mailu luki 1_4 zgodnie z treścią tekstu obok.. Pytałaś mnie o to, jak uczę się angielskiego.. Przeczytaj teksty 1i 2. w zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, godną z treścią tekstów..

Uzupełnij luki w e-mailu do Suzie zgodnie z treścią tekstów.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.odpowiednia.. Język angielski.. Przeczytaj tekst.. Liczba zadań: 9.. Arkusze egzaminacyjne.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Kalendarz ósmoklasisty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Ćwiczenie 5b /99.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.Przeczytaj tekst.. Wszystkie zadania rozwiązuj długopisem .. (0-3) Przeczytaj teksty 1. i 2.. Uzupełnij w poniższym e .Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj tekst.. Cześć Olu, bardzo się cieszę, że zobaczymy się jeszcze przed końcem roku szkolnego!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt